Шафи купе з фотодруком

Шафи купе з друком на фасадах

Шафи купе — це унікальний вид меблів по своїм експлуатаційним параметрам. Разом із високою функціональністю, вироби такого плану є доволі естетичними. Особливо високими декоративними якостями відрізняються шафи купе з фотодруком на фасадах. Фасади з фотодруком можна вдало поєднати в інтер'єрі будь-якого стилю: класичного, мінімалістичного, хай-тек чи навіть лофт.

Шафи-купе з фотодруком

Зазвичай, шафи купе відрізняються великими габаритами, тому доречно скористатися такою можливістю і замовити шафу-купе з фотодруком у Києві, і таким чином оживити та прикрасити інтер'єр. Широкоформатний фотодрук на дверях шафи купе повністю перетворює зовнішній вигляд приміщення. Такий вид оздоблення підходить не тільки для дому, а й для офісу. Все залежить від типу, стилю та колірної гами малюнка.

Шафи-купе з фотодруком на склі можуть сильно відрізнятися в залежності від призначення кімнати. Так, моделі, які встановлюють у вітальнях, нерідко прикрашають пейзажами, зображеннями екзотичних тварин і птахів. У спальні доречні малюнки, виконані в пастельних тонах. Для дитячої можна вибрати зображення кумедних звіряток. 

Переваги меблевого фотодруку

Існує п'ять вагомих причин замовити шафу з фасадами, прикрашеними фотодруком: 

  1. Оригінальність та унікальність дизайну.
  2. Довговічність: фотодрук не вигоряє, не боїться вологи і перепадів температур, не тьмяніє з часом.
  3. Функціональність.
  4. Екологічність і гігієнічність: матеріали є абсолютно безпечними. Вони не виділяють токсичних речовин в атмосферу, не мають неприємного запаху, не вступають в реакцію з компонентами миючих засобів. 
  5. Естетичність: в нашому каталозі фото з фотодруком для шаф-купе безліч малюнків на вибір. Просто оберіть будь-яке зображення із нашого каталогу, або ж із сайту shutterstock, а їх там більше 300 млн., тож Ви обов'язково знайдете свій варіант. Пропорції, якість фото, кольору, контрастність і яскравість будуть збережені. 

Технологія ультрафіолетового друку

Завдяки цій технології в результаті ми отримуємо яскраві, насичені зображення, які відрізняються стійкістю до всіх видів зовнішніх подразників. Шафа купе з фотодруком такого типу є надійною та довговічною.

Фабрика "Комфорт меблі" представляє широкий асортимент меблів із фотодруком на фасадах. У нас Ви маєте можливість замовити шафу купе з фотодруком за доступною ціною із доставкою у найвіддаленіший куточок. У своїй робті ми використовуємо лише якісні матеріали та найсучасніше обладнання для того, щоб наші меблі приносили комфорт та підкреслювали індивідуальність кожної оселі.

16.02.2021

Возврат к списку